Chrzanów , Manpower Cena : Proszę o kontakt Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Operator Wózka Widłowego - Wynagrodzenie Uzależnione od Doświadczenia

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator wózka widłowego, branża motoryzacyjna
Zatrudnienie Stałe
Miejsce pracy: Chrzanów

ZADANIA:

  • Przyjmowanie komponentów na magazyn,

  • Przygotowanie komponentów do produkcji,

  • Uzupełnianie stref magazynowych,

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej,

  • Zabezpieczenie i wysyłka wyrobów gotowych,

  • Przestrzeganie zasad BHP,

WYMAGANIA:

  • Uprawnienia na wózki widłowe typu I WJO,

  • Doświadczenie w prowadzeniu wózków specjalistycznych,

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej: 3 zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00) lub 3 zmiany w systemie 4brygadowym

  • Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

  • Motywacja i chęci do pracy od zaraz,

OFERUJEMY:

  • Pracę stałą w oparciu o umowę o pracę kodeksową,

  • Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta,

  • Ciekawą pracę w dużej i znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (zasadnicze + premia + dodatek za system czterobrygadowy) zawsze na czas!

  • 500 zł za polecenie znajomego wypłacane zgodnie z regulaminem,

  • Prywatną opiekę medyczną oraz możliwość wyrobienia karty MultiSport,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia, a także podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412.

Proszę wysyłać CV na pocztę: joanna.juszczak@manpower.pl

Numer ogłoszenia : 6237
Liczba odsłon: 24, dzisiaj0